• Son
Tırnak Kurutucular Kablosuz LED Tırnak Lambası Jel Lehçe tırnak ışığı Şarj Edilebilir Akıllı Sensör Anahtarı 64 W (ABD Plug)

Tırnak Kurutucular Kablosuz LED Tırnak Lambası Jel Lehçe tırnak ışığı Şarj Edilebilir Akıllı Sensör Anahtarı 64 W (ABD Plug)

Rating 
₺ 150.60

Sayısı
Sipariş verilebilir

UZUN ÖMÜRLÜ LED ışık boncukları : 32 adet dayanıklı LED ışık boncuğu, tırnak jelinizi kurutmak için her yöne 180℃ bilimsel olarak dağıtılır.YUMUŞAK LED ışık : tırnak jelinin rengini sağlar ve gözlerinize ve cildinize zarar vermez.Akıllı SENSÖR ANAHTARI : Eller içeri, lamba açık.Eller dışarı, lamba kapalı.güvenli ve güç tasarrufu.YÜKSEK GÜÇ ve 4 ZAMAN AYARI : 64 W yüksek ve güvenli güç, tırnak jelinizi kısa sürede kurutun. 4 seviye zaman ayarı, farklı talebinizi karşılayın.Taşınabilir ve KABLOSUZ çalışma : kapasiteyi gösteren LCD ekranlı dayanıklı pil, şarj edilebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde bir tırnak güzelliği yapabilirsiniz.Açıklama : Profesyonel kablosuz LED tırnak lambamız güzellik salonu veya ev kullanımı için tasarlanmıştır.32 adet dayanıklı LED ışık boncuğu ile dağıtılan tırnak jelinizi her yöne kurutun.akıllı sensör anahtarı, otomatik olarak açma / kapama, güvenli ve güç tasarrufu.kablosuz şarj adaptörü ile çalışarak, güç kaynağı olmadığında bile tırnak güzelliğini yapabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : LED Tırnak Lambası Güç : 64 W Voltaj : 100-240 V Malzeme : Metal LED Miktarı : 32 adet Boyutu : Yaklaşık. 23. 2x21.5x9. 1 cm Ağırlık : Yaklaşık. 2.13 kg İsteğe bağlı Fişler : ABD, AB, ingiltere Paket Listesi : 1 x LED Tırnak Lambası 1 x Adaptör 1 x Şarj Cihazı 1 x Manuel.

Malları hakkında

Item Type:
LED Nail Lamp
Power:
64W
Voltage:
100-240V
Material:
Metal
LED Quantity:
32pcs
Size:
Approx. 23.2 x 21.5 x 9.1cm
Weight:
Approx. 2.13kg
Optional Plugs:
US, EU, UK
Package List:
1 x LED Nail Lamp :
1 x Adaptor :
1 x Charger :
1 x Manual :

Kategorideki benzer ürünler