• Son
10 Takım GX12 2/3/4/5/6 Pin 12mm Havacılık Fiş Erkek + Dişi Soket Konnektör Vida Konu Mayitr Elektrik Malzemeleri 300 V 5A,

10 Takım GX12 2/3/4/5/6 Pin 12mm Havacılık Fiş Erkek + Dişi Soket Konnektör Vida Konu Mayitr Elektrik Malzemeleri 300 V 5A,

Rating 
₺ 141.00

Sayısı
Sipariş verilebilir

İzolatör olarak bakalit kullanın.Bir set bir erkek ve bir dişi konnektör içerir.İnce işçilik ve iyi performans.Kullanımda dayanıklıdır.Veri toplama sistemleri, inklinometre, bilgisayar otomasyon ölçüm ve kontrol sistemleri, mekanik ekipman,ses/görüntü, iletişim, otomotiv ve diğer sektörlerde kullanılır.Şartname : Tipi : 2 pin / 3 pin / 4 pin / 5 pin / 6 pinstall tipi : Vida konu tighten Housing Malzeme : çinko, nikel-plated Knurled somun : pirinç, nikel-plated Color : Silver Screw kafa çapı : yaklaşık. 12mmboyutu : yaklaşık. 45 * 15mm Anma Gerilimi : 300 V Anma Akımı : 5 AKontakt direnci : 5ω'dan fazla değil İzolasyon direnci : normal koşullar 500mω'dan az değil, sabit sıcak testten sonra 20mω'dan az değilözellik : İzolatör olarak bakalit kullanın.Bir set bir erkek ve bir dişi konnektör içerir.İnce işçilik ve iyi performans.Kullanımda dayanıklıdır.Veri toplama sistemleri, inklinometre, bilgisayar otomasyon ölçüm ve kontrol sistemleri, mekanik ekipman,ses/görüntü, iletişim, otomotiv ve diğer sektörlerde kullanılır.Paket içeriği : 10 set x Havacılık Konektörü Plug Note : Manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm hatalara izin verin.Fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi, monitörler aynı kalibre edilmediğinden bilgisayar monitörünüzde biraz farklı gösteriliyor olabilir.

Malları hakkında

Type:
2 pin / 3 pin / 4 pin / 5 pin / 6 pin
Install type:
Screw thread tighten
Housing Material:
zinc, nickel-plated
Knurled nut:
brass, nickel-plated
Color:
Silver
Screw head diameter:
approx. 12mm
Size:
approx. 45*15mm
Rated Voltage:
300V
Rated Current:
5A
Contact resistance:
not more than 5Ω
Insulation resistance:
normal conditions is not less than 500MΩ, after constant warm test not less than 20MΩ
Feature:
Use bakelite as insulator. :
One set includes one male and one female connector. :
Fine workmanship and good performance. :
Durable in use. :
Used in data acquisition systems, inclinometer, computer automation measurement and control systems, mechanical equipment,audio/video, communications, automotive and other industries. :
Package included:
10 set x Aviation Connector Plug :
Please allow 1-3mm errors due to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Kategorideki benzer ürünler