• Son
ıdaın 2 PCS Araba Ön Arka Tampon Koruyucu Köşe Koruma Kauçuk Şeritler Yan Tampon Koruma Guard Evrensel Fit için En Araba (Beyaz)

ıdaın 2 PCS Araba Ön Arka Tampon Koruyucu Köşe Koruma Kauçuk Şeritler Yan Tampon Koruma Guard Evrensel Fit için En Araba (Beyaz)

Rating 
₺ 149.85

Sayısı
Sipariş verilebilir

Yüksek kaliteli PVC malzemeler .Mevcut çizikleri örtün ve aracınızın aşınmasını, çizilmesini ,çizilmesini vb.Önleyin.Zarif ve dinamik tasarım, her türlü araba ile iyi eşleşir.Bu ürün aracın önüne ve arkasına monte edilebilir bumper.It özel kaplamayı işleyin, Tampon köşesini koruyun, aracın çizilmesini önleyin.Kurulumu kolay-Maruz kalan ortamlara yapışmaktan kaçının, aracı önceden silin ve kuru tutun, aksi takdirde düşecektir easily.Do kurulumdan sonra 48 saat içinde aracı yıkamayın ve silmeyin.Aksi takdirde, kolayca düşecek.Yan tampon korumalarını aracınızın ön tampon, arka tampon, kapı koruması ve köşe gibi herhangi bir yerine yapıştırabilirsiniz.Fitment - Araba tampon koruma koruyucusu, suv, kamyon, kamyonet gibi evrensel otomobiller için uygundur.Mevcut çizikleri örtün ve aracınızın aşınmasını, çizilmesini, çizilmesini vb.Önleyin.İçerik : 2 adet anti-çarpışma tampon koruyucusu.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.Özellikler : 1.Yüksek kaliteli yumuşak kauçuk, çoğu otomobil için evrensel uyum.Mevcut çizikleri örtün ve aracınızın aşınmasını, çizilmesini, çizilmesini vb.Önleyin. 2.Araç tamponunun önüne ve arkasına monte edilebilir, Aracınızın Tampon kenarını çizilmelere ve aşınmaya karşı korur. 3.Arkasında yapıştırıcı ile birlikte gelir.Kolay Kurulum, dayanıklı, iyi esneklik, mevcut herhangi bir şekil. 4.Moda, güzel, pratik, renk değişikliği yok. 5.Bu ürün aracın önüne ve arkasına monte edilebilir bumper.It özel kaplamayı işleyin, arabanızı koruyun ve süsleyin. 6.Zarif ve dinamik tasarım, her türlü araba ile iyi eşleşir. 7.Tampon köşesi için koruma, aracın çizilmesini önleyin.Nasıl düzeltilir : 1.Kurulumdan önce uygun yeri seçin,temizleme yardımı ile tozu,yağı vb.Temizleyin. 2.Eğer pemperature 0° altına düşmesi halinde, malların yükleme öncesi sıcak olun lütfen. 3. Yapışkan bandın kapağını çıkarın, seçtiğiniz yere sabitleyin.NOT : 1. Taktığınızda, yüzeyi temizlemek, havayla kurutmak için ılık su ve yumuşak sabun kullanabilirsiniz, ardından hafifçe fırçalayın ve temizleyin. 2. Lütfen deformasyona veya renk bozulmasına neden olacak ateşten veya sıcak sudan uzak tutun.Şartname : Malzeme : PVC Boyutu : Yaklaşık. 435*50*8?mm?Paket içeriği : 2 * Tampon Çizik Koruyucu Şerit.

Malları hakkında

Kategorideki benzer ürünler