• Son
ELLA & MAX Çocuk Kreş Dekor Dağ Çelenk Afiş Siyah Keçe kiraz Kuşu, Woodland Tema Kreş, Rustik Kreş Dekor. ABD'de el yapımı.

ELLA & MAX Çocuk Kreş Dekor Dağ Çelenk Afiş Siyah Keçe kiraz Kuşu, Woodland Tema Kreş, Rustik Kreş Dekor. ABD'de el yapımı.

Rating 
₺ 47.97

Sayısı
Sipariş verilebilir

Keçe.Bu Dağ Çelengi el yapımı ve elle kesilmiş.Her öğe, uzun ömür sağlamak için kaliteli dikiş ile makine tarafından dikilir. life.It sertliği sağlamak için aralarında arayüz bulunan çift katmanlı bir keçe ile yapılır.Çocuk odası dekoru.Her karla kaplı kara dağ 6 santim boyunda duruyor.Her 7 metrelik iplikçik, siyah ve beyaz sicimle bağlanmış 6 dağa sahiptir.İlk dağ zirvesinden son dağ zirvesine olan mesafe yaklaşık 3 fit 9 inçtir.ABD'de el işi!.Bu Dağ Çelengi el yapımı ve elle kesilmiş.Her öğe, uzun ömür sağlamak için kaliteli dikiş ile makine tarafından dikilir. life.It sağlamak için aralarında arayüz bulunan çift katmanlı bir keçe ile yapılır rigidity.It bebek duşu, çocuk odası dekoru veya evlerini dekore etmeyi seven yetişkinler için harika bir hediye.Her karla kaplı kara dağ 6 santim boyunda duruyor.Her 7 metrelik iplikçik, siyah ve beyaz sicimle bağlanmış 6 dağa sahiptir.İlk dağ zirvesinden son dağ zirvesine olan mesafe yaklaşık 3 fit 9 inçtir.ABD'de el işi!.

Malları hakkında

Kategorideki benzer ürünler