• Son
Legacy Nails Profesyonel Tırnak Uçları-Akrilik, Jel veya Akıllı Oluşturucu Jel Tırnaklar için İdealdir (Stiletto, Şeffaf)

Legacy Nails Profesyonel Tırnak Uçları-Akrilik, Jel veya Akıllı Oluşturucu Jel Tırnaklar için İdealdir (Stiletto, Şeffaf)

Rating 
₺ 41.16

Sayısı
Sipariş verilebilir

Nails Legacy Nails Clear Stiletto Nail Tips, jeller veya akriliklerle güzel tırnak setleri oluşturmanın en kolay ve en hızlı yoludur. Nails Eski Tırnaklar Şeffaf Stiletto Tırnak Uçları, 3 haftaya kadar süren özel ve dayanıklı bir malzemeden oluşur.Bu çivi ipuçları yüksek kaliteli malzeme, Hiçbir toksik, hiçbir koku, Hiçbir zarar, çivi veya parmak için yapılır. ✔ Eski Tırnaklar Şeffaf Stiletto Tırnak Uçlarının uygulanması, dosyalanması ve kırpılması kolaydır ve ayrıca tırnaklara doğal ve temiz bir görünüm sağlar.Bu Tırnak uçları hem profesyonel tırnak uzmanları hem de tırnak sanat öğrencileri için mükemmeldir, tırnak salonları ve evde DIY tırnak sanatı için uygundur. ✔ Legacy Nails Clear Stiletto Nail Tips Kılıfı, keskin uçlu, mükemmel uyum ve orta uzunlukta ve kalınlıkta #1-10 arasında değişen 500 uç ile birlikte gelir.Bu tırnak uçları, her parmağınıza uyan en uygun boyutu seçmek için uygundur. Case 1 Kasa 500 ünite, #1 - #10 içerir. ABD'de üretildi ve paketlendi!.STİLETTO tırnak uçları Jeller veya akriliklerle güzel tırnak setleri oluşturmanın en kolay ve en hızlı yolu.Stiletto Tırnak Uçları, 3 haftaya kadar dayanan özel ve dayanıklı bir malzemeden oluşur.Kasa, keskin uçlu, mükemmel uyum ve orta uzunlukta ve kalınlıkta #1-10 arasında değişen 500 uç ile birlikte gelir.Bu uçların uygulanması, dosyalanması ve kırpılması kolaydır ve ayrıca tırnaklara doğal ve temiz bir görünüm sağlar. - Stiletto tırnak uçları-Doğal ve temiz görünüm-Keskin uçlu-Mükemmel uyum - Orta uzunluk ve kalınlık-Akrilik ve jel tırnaklar için-Kolay uygulanır, kesilir ve dosyalanır-500 ünite ile birlikte gelir, #1 - # 10-Dünya çapında 20'den fazla ülkede binlerce tırnak sanatçısı tarafından kullanılır. bunlar, crear hermosos setleri için genel otel koşullarıdır.Stiletto Nail Tips están confeccionadas con un material especial y resistente que dura hasta 3 semanas.El estuche viene con 500 tips, en una variedad de tamaños del 1 al 10 con un tip puntiagudo, un ajuste perfecto y una longitud y grosor moderados.Estos tips son fáciles de aplicar, limar y recortar, y también brindan un aspecto natural y limpio a las uñas. - Tips stiletto para uñas- Aspecto limpio y natural- Tip puntiagudo- Ajuste perfecto- Longitud y grosor moderados- Para uñas de acrílico o gel- Fácil de aplicar, recortar y limar- Viene con 500 unidades, # 1 - # 10- Utilizado por miles de artistas de uñas en más de 20 países en todo el mundo.

Malları hakkında

Kategorideki benzer ürünler